תיקון מזגנים – לפני שמזמינים טכנאי מזגנים מקצועי

תיקון מזגנים – לפני שמזמינים טכנאי מזגנים מקצועי

המזגן לא עובד? הדלקתם את המזגן אך הוא מחמם במקום לקרר? במקרה של תקלה במערכת מיזוג האווירלפני שתרוצו לטלפן לטכנאי מזגנים מקצועי, מומלץ לבצע מספר פעולות פשוטות שעשויות לחסוך לכם את הביקור של איש המקצוע.

ראשית כל, בדקו את תעודת האחריות של המזגן. במידה והמזגן חדש יחסית, יתכן שתוכלו לקבל ביקור ללא תשלום כלל. במקביל, בדקו את מצב הסוללות בשלט. למרות שזה עלול להישמע מוזר, רבים מזמינים טכנאי מזגנים ללא כל צורך כשהסיבה “לתקלה” היא סוללות חלשות. במקרה שהמזגן לא עובד כלל, בדקו את לוח החשמל בבית. האם כל החיבורים בלוח תקינים? האם אחד מהפקקים הורד?

ביצוע שוטף של פעולות אלו עשוי לחסוך לכם תיקון מזגנים שעלול לעלות ביוקר. במידה והמזגן פועל כשורה אך אינו מקרר, נסו לכבות את המזגן ולהדליקו בשנית. לעיתים, הסיבה שהמזגן אינו מקרר היא כיוון שמישהו כיוון אותו בטעות על מצב אוורור או מצב חימום. במקרה שכיוונתם את המזגן ובכל זאת לא ראיתם שינוי, ייתכן שנגמר הגז במזגן ולא תהיה ברירה אלא לקרוא לטכנאי.

תיקון מזגנים- רק אצל המקצוענים!

אם למרות כל המאמצים, המזגן לא משתף פעולה ומסרב לפעול כשורה, זה הזמן להיעזר בשירות תיקון מזגנים. מומלץ להיעזר בשירות תיקונים מקצועי בלבד ולא בחובבנים, ונמחיש מדוע: לעיתים הפסקת הקירור או החימום במזגן נובעת מגז שיש למלא, ולעיתים הסיבה היא תקלה משמעותית יותר. רובנו לא מבינים יותר מדי במיזוג אוויר, ולכן יש צורך בטכנאי מזגנים אמין ומקצועי שיאתר את התקלה במהירות ויביא לפתרון על הצד הטוב ביותר. במידה ונעזרנו בעבר בשירותיו של טכנאי לתיקון מזגנים נוכל להזמינו בשנית. אם איננו מכירים טכנאי מזגנים מקצועי, נוכל לקבל המלצות ממכרים וידידים שנעזרו באיש מקצוע כזה בעבר.

למה לבחור בנו?

לצוות טכנאי המזגנים של תומקור ניסיון של עשרות שנים בתיקון והתקנת מזגנים. עשרות לקוחות מרוצים יכולים להעיד על עבודה איכותית ושירות אדיב 24 שעות ביממה. הטכנאים של תומקור עוברים הכשרה לפחות פעם בשנה ע”מ להתעדכן בחידושים הטכנולוגיים שמתפתחים בתחום המזגנים, וזאת על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר!

צור קשר עוד היום והזמן טכנאי מזגנים של תומקור.

להזמנת טכנאי מזגן מוסמך חייג ל1700-077-160 .

 

25 בינואר 2015 / מאמרים

Share the Post

About the Author

המלצות

אין עדיין המלצות.

השאר המלצה

האימייל לא יוצג באתר.