שירות תיקון מזגנים

שירות תיקון מזגנים

ימי הקיץ בישראל הופכים להיות חמים יותר ויותר מדי שנה, והדבר מחייב אותנו לרכוש מזגן ולשמור על תקינותו. המזגן שלנו עובד קשה מאוד, בימים החמים והקרים הוא מופעל שעות רבות ברציפות ללא הפסקה כלל במטרה ליצור אווירה נעימה בחדר . בדומה לכל מוצר חשמלי אחר, במידה ולא נדאגלתחזוקת המזגן שלנו הוא יתקלקל לעיתים קרובות. פעולות תחזוקת המזגן כוללות בדרך כלל: ניקוי סננים, מילוי גז למזגן, בדיקה כוללת של מערכת החשמל ועוד. כאשר מדובר במיזוג אוויר, עדיף לא לבזבז את הזמן ולנסות לתקן את התקלה בכוחות עצמנו, אלא לפנות לשירות תיקון מזגנים מקצועי.

תעודת הסמכה לטכנאי מומחה

לפני שתזמינו בעל מקצוע לתקן את המזגן בביתכם, בדקו שטכנאי המזגנים הוא אכן מוסמך ומנוסה. קיימים טכנאי מזגנים רבים שאינם מבינים במזגנים כלל וכלל ועלולים לגרום לנזק בלתי הפיך למזגן שלכם. גם אם טכנאי המזגנים מציעים לכם מחיר נמוך מאוד, כדאי לבדוק את האיכות. במקרים רבים, תיקון מזגנים לא נכון עלול לעלות ביוקר.

אל תהססו לבקש מבעל המקצוע שהזמנתם תעודות המוכיחות כי עבר הכשרה בתחום. מתקני המזגנים המקצועיים עברו קורס מתאים וקיבלו תעודה המוכיחה שהם מוכשרים לבצע את עבודתם. אל תתפשרו על פחות מכך, תעודה על הקיר מוכיחה שעומד מולכם בעל מקצוע איכותי. כמו כן, חשוב לבדוק את הוותק והניסיון של טכנאי המזגנים שהזמנתם. שירות תיקון מזגנים מקצועי יספק פתרון לכל סוגי הבעיות, ולא יתקע אתכם ללא כתובת לפנות אליה. טכנאי מזגנים מומחה הוא זה שייתן לכם עצות לתיקון המזגן ואף יבצע טיפול עונתי על מנת למנוע בעיות ותקלות בעתיד.

שירות תיקון מזגנים- תומקור לשירותכם!

המזגן התקלקל באופן פתאומי? זקוקים לתיקון, ייעוץ או התקנה? תומקור היא חברה ותיקה הפועלת בשוק מעל ל-20 שנה. אנו מספקים שירות תיקון מזגנים ללקוחות פרטיים ועסקיים ומתמחים בכל סוגי המזגנים: מזגנים רצפתיים, מזגנים עיליים, מזגנים מיני מרכזיים ומזגני חלון. גם אם התייאשתם מהמזגן הישן שאף בעל מקצוע לא הצליח לתקן, אנו נשמח לספק לכם שירות ונוכל לתת מענה לרוב התקלות עם חלקי החילוף המתאימים.

חייגו עכשיו לתומקור מזגנים ולא תתחרטו.

25 בינואר 2015 / מאמרים

Share the Post

About the Author

המלצות

אין עדיין המלצות.

השאר המלצה

האימייל לא יוצג באתר.