מתקן מזגנים – 24 שעות ביממה

מתקן מזגנים – 24 שעות ביממה

התקלות במזגן תמיד תופסות אותנו בזמן לא מתאים: ביום הכי חם בשנה, כשאנו מתכוננים לאירוע חשוב, או בזמן שקר מאוד בחוץ. תיקון המזגן אינו עניין של חיים או מוות, אך הוא בהחלט יכול לשפר את איכות החיים לבלי הכר. במקרה שהתקלה במערכת מיזוג האוויר מתרחשת בזמן לא צפוי, נזדקק לשירותיו של מתקן מזגנים הזמין 24 שעות ביממה. יש לקחת בחשבון שלא כל מתקני המזגנים עובדים לאורך כל שעות היממה, ויש לבחור מתקן מזגנים שיכול לספק עבורנו שירות זה.

ייעוץ ושירות מסביב לשעון

בין אם המזגן התקלקל בשעת לילה מאוחרת ובין אם מדובר בשעת בוקר מוקדמת, אתם זקוקים למתקן מזגנים שיכול להופיע 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. לא כל הטכנאים עובדים מסביב לשעון ולעיתים נזקקים לשירותי תיקון מזגנים לאחר שעות העבודה הפורמליות של הטכנאים. כשאתם מבררים לגבי טכנאי מזגנים, שימו לב שהטכנאי זמין בכל עת, גם בחגים ובסופי שבוע. אומנם, אין זה עניין של חיים ומוות להישאר ללא מזגן שבת אחת, אך כאמור הרבה יותר נעים לא לסבול מהקור או מהחום יותר מדי. ככלל, תמיד טוב לשמור מספר טלפון של מתקן מזגנים הזמין 24 שעות ביממה לשעת חירום. כך, אם תזדקקו לשירותי מתקן מזגנים בשעות לא שגרתיות, תמיד יהיה לכם למי לפנות.

תומקור- שירות תיקון מזגנים

אנו בתומקור מספקים לכם שירות וייעוץ 24 שעות ביממה. לאחר שהמזגן התקלקל, נשמח לספק לכם ייעוץ דרך הטלפון ולבדוק האם ניתן לטפל בתקלה מבלי להגיע למקום. אנו בתומקור מסוגלים לתקן מזגנים שטכנאים אחרים מעדיפים לא להתעסק איתם ומייעצים ללקוחותינו כיצד יש לגשת למזגן וכיצד לתקנו. במידה ואין זה אפשרי כיוון שמדובר בתקלה מורכבת, נשלח אליכם בהקדם האפשרי מתקן מזגנים מקצועי מטעמנו.

טכנאי המזגנים של תומקור יגיע אליכם בהקדם האפשרי על מנת לטפל בתקלה ולתקן את המזגן. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כדי לברר על המחיר והשירותים השונים שאנו מציעים.

הצטרפו לעשרות הלקוחות המרוצים. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

25 בינואר 2015 / מאמרים

Share the Post

About the Author

המלצות

אין עדיין המלצות.

השאר המלצה

האימייל לא יוצג באתר.