מילוי גז למזגנים

מילוי גז למזגנים

מזגן חדש אמור לפעול באופן חלק מבלי שתצטרכו להשקיע בתיקון כלשהו. עם זאת, כדאי לדעת שאחת התקלות הנפוצות במזגנים חדשים או ישנים הינה דליפת גז. במקרה של דליפת גז, תבחינו שהמזגן לא מבצע את פעולתו כנדרש – הוא לא מחמם/מקרר אלא אך ורק מוציא אוויר ללא תועלת. תקלה זו יכולה להיפתר בקלות רבה ע”י איתור מקור הדליפהומילוי גז מזגנים. בכל מקרה, גם אם אתם חושבים שאתם מומחים למערכות מיזוג אוויר אל תנסו לעשות זאת בעצמכם, כיוון שהתנסות זו עלולה לעלות לכם ביוקר.

טכנאי מזגנים לאיתור תקלות

לאחר שנים רבות בהם נעזרתם בשירותיו של המזגן, אתם מבחינים שכל הפעלה הופכת לפחות יעילה. יתכן והמזגן אינו מחמם או מקרר כנדרש, למרות שכל הסימנים מראים שהוא עובד. אף שרבים נוטים לייחס למזגן מקרטע תקלה של דליפת גז, לא תמיד זו הבעיה ויש לבדוק ששאר החלקים במזגן תקינים. תוכלו לבדוק האם מדובר בדליפה בעצמכם, אך המומלץ ביותר הוא להתקשר לטכנאי מזגנים שידריך אתכם כיצד לעשות זאת. במידה ומדובר בדליפת גז, הצעד הנבון ביותר הוא להזמין טכנאי במהירות. לא מומלץ להמתין יותר מדי, כיוון שהפעלת המזגן באופן כזה עלולה לגרום לו נזק וכתוצאה מכך לצרוך יותר חשמל.

מילוי גז רק ע”י טכנאי מוסמך

מילוי גז מזגנים חייב להתבצע רק ע”י טכנאי מוסמך מכמה סיבות: ראשית, לכל מזגן מתאים סוג גז אחר. במידה ונכנס למזגן סוג גז שאינו מתאים עלולה להיווצר תגובה מסוכנת. כמו כן, ישנה חשיבות לכמות הגז אותה ממלאים – כמות גז מועטה מדי עלולה לגרום למזגן להתחממות יתר כמו גם למחסור בשמן. מילוי יתר על המידה עלול לגרום נזק למערכת עקב עומס על המזגן.

כשאתם מזמינים טכנאי מזגנים למילוי גז למזגנים, אל תתפשרו על חאפר. תומקורמזגנים היא חברה ותיקה הפועלת בשוק מעל ל-20 שנה. אנו מספקים שירות תיקון מזגנים, מילוי גז מזגנים והתקנה ללקוחות פרטיים ועסקיים ומתמחים בכל סוגי המזגנים: מזגנים רצפתיים, מזגנים עיליים, מזגנים מיני מרכזיים ומזגני חלון.

אנו משתמשים בידע ובניסיון שצברנו במהלך השנים כדי לאפשר לכם ליהנות ממיזוג אוויר איכותי. חייגו עכשיו לתומקור מזגנים ולא תתחרטו.

25 בינואר 2015 / מאמרים

Share the Post

About the Author

המלצות

אין עדיין המלצות.

השאר המלצה

האימייל לא יוצג באתר.