מחפשים טכנאי מיזוג אוויר?תומקור מיזוג אוויר לשירותכם!

מחפשים טכנאי מיזוג אוויר?תומקור מיזוג אוויר לשירותכם!

התקנת מזגן במדינת חמה כישראל אינה מותרות. בחודשי הקיץ, ובפרט בחודשים יולי ואוגוסט כשהטמפרטורות מטפסות, התקנת מזגן תאפשר לנו ליהנות מאוויר קריר ונעים. בדומה לכל עבודת שיפוץ, גם התקנת מזגן חייבת להיעשות ע”י חברה מקצועית המתמחה בתחום.

התקנת מזגן אינה מסוג המשימות שכל אחד יכול לבצע לבד. על מנת להתקין מזגן שישרת אותנו נאמנה לאורך ימים ושנים יש צורך להיעזר בטכנאי מיזוג אוויר מקצועי. אנו בתומקור מציעים לכם שירות התקנת מזגנים מקצועי בליווי אנשי מקצוע חרוצים ומנוסים. הניסיון העשיר שצברנו במשך 20 שנות קיומנו מסייע לנו להבין ולהתמחות בכל סוגי המזגנים מהחברות המובילות: מזגני אלקטרה, מזגני תדיראן, מזגני טורנדו, מזגני LG ועוד. כך שאין זה משנה איזה מזגן ברצונכם להתקין בביתכם- אנו נעשה זאת עבורכם! בנוסף, תוכלו להיעזר בנו לא רק לצורך ההתקנה של המזגן אלא גם לייעוץ בנושא המזגן הביתי שלכם. אנו בתומקור מודרכים לפחות פעם בשנה בחברות המובילות ומתעדכנים בפיתוחים חדשים בעולם המיזוג.

כיצד לבחור מערכת מיזוג אוויר בלי להתאכזב?

קיימות חברות רבות המציעות שירות למזגנים. כל אחת מהן מנסה לשכנע אותנו לבחור במזגנים שלה ולהיעזר בשירותי ההתקנה כשהיא מנכסת לעצמה יתרון מסוים שמבדיל אותה ממתחרותיה: אצל האחת זה המחיר, אצל השנייה מדובר באיכות המזגן ואצל השלישית אלו המבצעים הייחודיים. הפרסומים הרבים עלולים לבלבל את הצרכן הממוצע ולהקשות עליו את קבלת ההחלטה. לפני שבוחרים מערכת מיזוג אוויר יש לשקול היטב את היתרונות והחסרונות של כל מזגן. למשל, חשוב לשאול את עצמנו האם המזגן שבחרנו חסכוני, האם הוא יחמם או יקרר את החדר כמו שצריך בהתאם לגודלו וכדומה.

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת מערכת מיזוג אוויר הוא השירות שתקבלו. רבים מרוכשי המזגנים לא מודעים לכמה חשוב לבחור חברת מזגנים המספקת שירות הולם. במקרה שמתעוררת תקלה או בעיה עם המזגן שרכשתם, אתם יודעים בביטחון שיש לכם למי לפנות, ולא מוצאים את עצמכם נבוכים ומתלבטים למי לחייג…

אנו בתומקור מתחייבים למתן שירות אדיב ומקצועי לכלל לקוחותינו. כל לקוח שלנו יודע שיש לו אחריות מלאה על איכות התיקון ועל כל התקנה. אצלנו תקבלו את השירות המקצועי ביותר- באחריות!

צור קשר עוד היום והזמן טכנאי מזגנים של תומקור.

 

25 בינואר 2015 / מאמרים

Share the Post

About the Author

המלצות

אין עדיין המלצות.

השאר המלצה

האימייל לא יוצג באתר.