טכנאי מזגנים – המומחים של תומקור יודעים את העבודה

טכנאי מזגנים – המומחים של תומקור יודעים את העבודה

כולנו יודעים שחודשי הקיץ בישראל הופכים מדי שנה להיות יותר ויותר חמים. כדי לקרר את החדר, נוכל להשתמש במאווררים עוצמתיים, אך כל אדם שמעט שכל לו בקדקודו יודע, שאין כמו מזגן איכותי לקירור עוצמתי. מזגן יעיל ואיכותי, המותאם לגודל החדר, יצליח לבצע את פעולת הקירור או החימום על הצד הטוב ביותר. במקרה שהמזגן מתקלקל, יש צורך באיש מקצוע איכותי ובעל ניסיון בתחום המזגנים.

טכנאי מזגנים- מה הוא צריך לדעת?

טכנאי מזגנים הינו בעל מקצוע שבקיא בתפעול המזגן ויודע כיצד לתחזק אותו על הצד הטוב ביותר. טכנאי מזגנים מוסמך מצויד בציוד מתקדם, הכולל מכשיר ייחודי לאיתור דליפות גז בבית הלקוח וחלקי חילוף מקוריים למגוון סוגי מזגנים. כל טכנאי שתזמינו לביתכם, חייב להכיר את הפעולות הבסיסיות לתיקון המזגן: מילוי גז מזגנים, החלפת המדחס, ניקוי מסננים, סינון רעשים וכו’. לאחר תיקון התקלות הנוכחיות במזגן, יבצע טכנאי המזגנים בדיקה יסודית של המזגן על מנת לאתר תקלות נוספות.

טכנאי המזגנים שנזמין חייב להיות בעל ניסיון רב בתיקון המזגן בכלל ובביצוע פעולות פשוטות, כמו מילוי גז במזגן. במידה והטכנאי לא מיומן בפעולות פשוטות המסייעות לתיקון המזגן, אין לצפות שיצליח לטפל בתקלות מורכבות יותר.

היתרונות של צוות תומקור מזגנים

לצוות טכנאי מזגנים של חברת תומקור יש כמה וכמה יתרונות. היתרון המרכזי שאנו מביאים עמנו הוא המקצועיות. אנו מספקים שירותי תיקון מזגנים והתקנת מזגנים כבר למעלה מ-20 שנה, מה שמבטיח שתיהנו מהניסיון העשיר שצברנו בטיפול במאות תקלות. כמו כן, אנו בתומקור מומחים במזגנים ישנים ויכולים לתת מענה לרוב התקלות כשאנו מצוידים עם חלקי החילוף המתאימים. היתרון השני שלנו הוא השירות, ועל כך יעידו כל לקוחותינו. אנו מתחייבים לשירות אדיב ואחריות מלאה על כל תיקון והתקנה. אם ברצונכם להתרשם מהמלצות של לקוחותינו המרוצים, בקרו באתר האינטרנט שלנו.

בנוסף, אנו לא מתפשרים על תיקון תקלות באמצעים החדשניים ביותר, כשאנשי הצוות שלנו מודרכים לפחות פעם בשנה בחברות המיזוג המובילות ומתעדכנים בפיתוחים שונים בעולם המיזוג. אם גם אתם מעוניינים ליהנות ממזגן תקין שיקרר אתכם בקיץ ויחמם בחורף בלי תקלות מיותרות, פנו אלינו עוד היום!

 

 

 

25 בינואר 2015 / מאמרים

Share the Post

About the Author

המלצות

אין עדיין המלצות.

השאר המלצה

האימייל לא יוצג באתר.